Techninė pagalba

Tarifų studija

1997 m. paruošta Tarifų studija, kurios paskirtis - įgalinti įmonę išlaikyti žemiausius įmanomus tarifus, kad ji sugebėtų laiku vykdyti savo paskolos įsipareigojimus ir turėtų lėšų investicijoms.

Studiją parengė Anglijos konsultacinė kompanija „BOOZ ALLEN & Hamilton“.

Įsisavintas tarifų skaičiavimo ir prognozavimo modelis, atitinkantis tarptautinius apskaitos metodus ir standartus.

Bendradarbiavimo projektai

Bendradarbiavimas su Trondheimo (Norvegija) ir Kristianstado (Švedija) vandens kompanijomis pagal 1996 m. pasirašytas sutartis su Kristianstado (Švedija) kompanija „C-4 Technik“ ir Trondheimo (Norvegija) savivaldybe.

Tikslas - bendrovės institucinis stiprinimas, tobulinant bendrą “Šiaulių vandenys” veiklą, keičiant gamybos, organizacijos ir finansų valdymo praktiką.

Su bendradarbiavimo partneriais įgyvendinta 11 bendrų projektų, apimančių paslaugų kokybės ir eksploatacinės praktikos gerinimą, modernios įrangos ir technologijų įsigijimą, informacinių valdymo sistemų įdiegimą, planavimo tobulinimą, institucinį įmonės stiprinimą.

Perimta darbo patirtis, įdiegti nauji bendrovės valdymo ir planavimo principai, bendrovės specialistai išmokyti dirbti naujais, efektyvesniais darbo metodais, įdiegtos kompiuterizuotos valdymo ir technikos naujovės - technologinių procesų valdymo ir geografinė informacinė sistemos (GIS), finansų valdymo ir abonentų apskaitos programos, įsigyta bei įsisavinta moderni laboratorijos ir vamzdynų diagnostikos, nuotėkių paieškos įrangos, patobulinta įrengimų ir tinklų eksploatacija.

Bendradarbiavimo projektų lėšomis ir partneriams padedant, įsigyta ir įsisavinta moderni televizinės vamzdynų diagnostikos bei nuotėkių paieškos įranga.

Projekto įgyvendinimas buvo finansuojamas Švedijos ir Norvegijos Vyriausybių bei Šiaulių savivaldybės lėšomis.Uždaroji akcinė bendrovė "Šiaulių vandenys", Vytauto g. 103, LT-77160 Šiauliai. Tel. (8 41) 525 550; faks. (8 41) 592 266; el. paštas office@siauliuvandenys.lt. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Įmonės kodas 144133366. PVM mokėtojo kodas LT441333610