KONTAKTAI

UAB „Šiaulių vandenys“, Vytauto g. 103, LT-77160 Šiauliai
Įmonės kodas 144133366, PVM mokėtojo kodas LT441333610
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Tel. (8 41) 52 55 50; faks. (8 41) 59 22 66; el. paštas office@siauliuvandenys.lt


SKUBI PAGALBA!

AVARINĖ TARNYBA Centrinė dispečerinė (visą parą)

Tel.: (8 41) 52 44 42; 8 615 24 222; Birutės g. 39A

Budinčiam dispečeriui Jūs galite pranešti apie avarines situacijas gatvės vandentiekio ir nuotekų tinkluose.

Jums bus suteikta informacija apie kiekvieno vandens tiekimo nutraukimo atvejo priežastis ir trukmę, mieste vykdomus vandentiekio ir nuotekų tinklų remonto darbus.

KLIENTŲ APTARNAVIMO IR PARDAVIMŲ DEPARTAMENTAS

Tel. (8 41) 59 22 62; Vytauto g. 103

Suteikiama aktuali informacija apie sutarčių sudarymą, vandens ir nuotekų apskaitą, paslaugų kainas, kompensacijas, sąskaitas, skolų apmokėjimą, atsiskaitymo galimybes, šalto vandens skaitiklių priežiūrą ir keitimą, kt.  

Darbo laikas: pirmadienį - ketvirtadienį 8.00-17.00 val.; penktadienį 8.00-15.45 val. 
Pietų pertrauka: 12.00-12.45 val.

PareigosVardas, pavardėTelefonas, 
miesto kodas (8 41)
Elektroninis paštas
GENERALINIS DIREKTORIUS Jonas Matkevičius 52 55 50 jonas.m@siauliuvandenys.lt
PROJEKTŲ DIREKTORIUS Aurimas Rutkauskas 52 55 80 aurimas.r@siauliuvandenys.lt
Projektų įgyvendinimo skyrius Faksas 59 22 56  
Projektų vadovas Kęstutis Laukaitis 59 20 42 kestutis.l@siauliuvandenys.lt
Techninės priežiūros vadovas Vladas Jakas 52 55 80 vladas.j@siauliuvandenys.lt
FINANSŲ DIREKTORĖ Lina Lukošienė 59 22 50 lina.l@siauliuvandenys.lt
Buhalterija      
Vyriausioji buhalterė Asta Širmenienė 59 22 70 asta.s@siauliuvandenys.lt
Vyr. buhalterės pavaduotoja Daiva Steponavičienė 59 22 69 daiva.s@siauliuvandenys.lt
Vyresnioji buhalterė Valerija Bingelienė 52 59 60 valerija.b@siauliuvandenys.lt
Klientų aptarnavimo ir pardavimų departamentas      
Vadovė Silva Karpenkienė 59 22 60 silva.k@siauliuvandenys.lt
Vyresnioji specialistė Gintarė Pliūrienė 59 22 61 gintare.p@siauliuvandenys.lt
Finansų, planavimo skyrius      
Viršininkė Simona Potelienė 59 22 53 simona.p@siauliuvandenys.lt
Informacinių sistemų skyrius      
Viršininkas Egidijus Klova 59 22 77 egidijus.k@siauliuvandenys.lt
TECHNIKOS DIREKTORIUS Vytautas Peleckis 52 55 77 vytautas.p@siauliuvandenys.lt
Vandenruošos ir tinklų departamentas      
Vadovas Nerijus Potelis 59 65 96 nerijus.p@siauliuvandenys.lt
Vyresnioji inžinierė Jolanta Račkauskė 59 65 96 jolanta.r@siauliuvandenys.lt
Vandenruošos ir vandentiekio siurblinių tarnyba      
Viršininkė Irena Buteliauskienė 8 687 29 880 irena.b@siauliuvandenys.lt
Avarinė tarnyba      
Viršininkas Giedrius Devėnas 8 612 44 803 giedrius.d@siauliuvandenys.lt
Dispečeriai   52 44 42;
8 615 24 222
 
Tinklų tarnyba      
Viršininkas Vytautas Žongolavičius 8 612 29 728 vytautas.z@siauliuvandenys.lt
Nutekėjimų paieškos ir diagnostikos tarnyba      
Viršininkas Tomas Paukštys 8 698 00 763 tomas.p@siauliuvandenys.lt
Nuotekų valykla      
Viršininkė Rita Androsovienė 59 61 40 rita.a@siauliuvandenys.lt
Vyr. inžinierė - technologė Kristina Jurevičienė 59 61 40 kristina.j@siauliuvandenys.lt
Vyresnioji ekologė Irmina Kaveckytė 59 22 63 irmina.k@siauliuvandenys.lt
Meistrai   59 61 41  
Gamybinis - techninis skyrius      
Viršininkė Bronislava Jakienė 59 22 72 brone.j@siauliuvandenys.lt
Inžinierės   59 22 73  
Inžinierės (projektuotojos)   59 22 65  
Saugos ir sveikatos skyrius      
Viršininkė Erika Stanelienė
Agnė Sarnačinskienė
(tikslinės atostogos)
59 65 92 erika.s@siauliuvandenys.lt
Specialistė Vida Paulauskienė 59 65 92 vida.p@siauliuvandenys.lt
Technikos direktoriaus pavaduotojas Virginijus Jakubonis 8 687 29 881 virginijus.j@siauliuvandenys.lt
Vandens tyrimų laboratorija      
Viršininkė Edita Rutkauskienė 59 65 93 edita.r@siauliuvandenys.lt
Vyresnioji inžinierė kokybei Lijana Povilaitienė 59 65 94 lijana.p@siauliuvandenys.lt
Transporto ir mechanikos skyrius      
Viršininkas Viktoras Riuka 59 65 95 viktoras.r@siauliuvandenys.lt
Meistrė-apskaitininkė Roma Bokaitė 59 65 95 roma.b@siauliuvandenys.lt
Energetikos ir technologinių procesų valdymo skyrius      
Viršininkas Saulius Stulpinas 59 65 91 saulius.s@siauliuvandenys.lt
Vyresnysis inžinierius Jonas Jurevičius 59 65 91 jonas.j@siauliuvandenys.lt
Vyresnysis inžinierius Romualdas Kiminas 8 698 00 762 romas.k@siauliuvandenys.lt
Tiekimo ir ūkio skyrius      
Viršininkė Neringa Norkienė 59 22 58;
8 616 38 869
neringa.n@siauliuvandenys.lt
Inžinierius Arvydas Šnipaitis 59 65 99 arvydas.s@siauliuvandenys.lt
Komunikacijos departamento vadovė Irma Urbonaitė 52 55 72 irma.u@siauliuvandenys.lt
Ryšių su visuomene atstovė Džiuljeta Martinaitienė 59 22 57 dziuljeta.m@siauliuvandenys.lt
Raštinė      
Raštinės administratorė Simona Saudargė 
Lina Daunienė
(tikslinės atostogos)
52 55 50 office@siauliuvandenys.lt
Personalo skyrius      
Viršininkė Žydrūnė Rutkauskienė 59 22 54 zydrune.r@siauliuvandenys.lt
Inžinierė Birutė Kasperiūnienė 59 22 54 birute.k@siauliuvandenys.lt
Viešųjų pirkimų skyrius      
Viršininkė Sigita Beržinskienė 52 59 69 sigita.b@siauliuvandenys.lt
Teisės skyrius      
Viršininkė Jurgita Sakalauskė 59 22 79 jurgita.sv@siauliuvandenys.lt 
Teisininkės   59 22 76  

 

Asmens duomenų apsaugos pareigūnas Advokatų profesinė bendrija „Kaminskienė ir partneriai PROTEGO“ Arnas Petraitis 8 694 90 339 duomenu.apsauga@protego.lt