Atsiskaitymas už suteiktas paslaugas

Už UAB „Šiaulių vandenys" suteiktas paslaugas galite atsiskaityti:

 • Apmokant e. sąskaitas bankuose: Šiaulių banke, „Swedbank“, SEB banke, DNB banke, „Citadele“ banke, "Danske Bank", Medicinos banke, banke "Nordea" ir Lietuvos pašte.
 • Internetu: Šiaulių banke, „Swedbank“, SEB banke, DNB banke, „Citadele“ banke, "Danske Bank", Medicinos banke, banke „Nordea“.
 • Grynaisiais ar bankų mokėjimo kortele bankuose.
 • Loterijos PERLAS terminaluose.
 • Kioskuose LIETUVOS SPAUDA.
 • Lietuvos pašte.
 • Prekybos centro MAXIMA kasose.

PASTABOS.

Nuo 2016 m. sausio 1 d. tiesioginio debeto paslauga pakeista į elektroninę sąskaitą (toliau - e. sąskaita). E. sąskaita - tai apskaitos dokumentas, kuris pakeis popierines ir kitais kanalais siunčiamas (PVM) sąskaitas-faktūras. Tai saugus ir patogus būdas tvarkyti nuolatines sąskaitas.

UAB "Šiaulių vandenys" neatsako dėl įmokų priėmimo apmokestinimo.

 

Tapkite elektroninių sąskaitų sistemos vartotoju neišeidami iš namų ir be papildomų sutarčių!

Elektroninių sąskaitų savitarnos svetainė prieinama visiems UAB „Šiaulių vandenys“ klientams (gyventojai, įmonės, organizacijos). Tai patogus būdas gauti sąskaitas. Jokių abejonių - patogu, paprasta naudotis, saugu ir greita!

Prisijungimo duomenys:

 • Prisijungimo vardas: Jūsų sąskaitos mokėtojo kodas.
 • Slaptažodis: norėdami sužinoti pirminį prisijungimo slaptažodį, prašome kreiptis į UAB „Šiaulių vandenys“ Abonentų aptarnavimo ir pardavimų departamentą tel. (8 41) 592 262. Slaptažodis bus pateiktas Jums patogiu būdu ir jį galėsite pasikeisite pirmą kartą prisijungę prie sistemos.

Apie elektroninių sąskaitų savitarnos sistemos galimybes ir naudą Jums plačiau skaitykite čia.

 

UAB „Šiaulių vandenys“ teikiamos paslaugos yra sistemoje Viena sąskaita, todėl vartotojai, užsisakydami Vieną sąskaitą, į ją gali įtraukti ir bendrovės teikiamas paslaugas.

Viena sąskaita - tai patogus būdas už komunalines ir kitas paslaugas atsiskaityti vienu metu. Už Vienoje sąskaitoje įtrauktas skirtingų paslaugų tiekėjų sąskaitas, vartotojas mokės vienu metu ir skaitiklių parodymus deklaruos vienoje vietoje. Šia paslauga gali naudotis tik fiziniai asmenys (gyventojai). Sąskaitą vartotojas gali gauti ir popierinę, ir elektroninę. Daugiau informacijos www.vienasaskaita.lt arba tel. 8 700 770 07.

 

ELEKTRONINĖ BANKININKYSTĖ - PATOGIAUSIAS BŪDAS ATSISKAITYTI

Mes siekiame, kad atsiskaitymas už suteiktas paslaugas gyventojams būtų kuo patogesnis, negaišintų laiko ir nepareikalautų papildomų mokesčių. Brangstant grynųjų pinigų operacijoms, bendradarbiaujame su šalies bankais ir populiariname atsiskaitymą per elektroninės bankininkystės sistemas:

Elektroninės bankininkystės paslauga Paslaugos apibūdinimas
E-PAY - e. sąskaitų gavimo sistema (plačiau - www.epay.lt) Atsiskaitant E-pay būdu, vartotojas internetu gaus sąskaitą, kurią galės pasižiūrėti ir pats apmokėti "e. sąskaita" būdu pasirinktame interneto banke.
E. SĄSKAITA - tai saugus ir patogus būdas tvarkyti nuolatines sąskaitas UAB „Šiaulių vandenys“ išrašytas sąskaitas vartotojas galės tvarkyti ir apmokėti automatiškai arba vienkartiniu pervedimu pasirinktame interneto banke. Automatinis e. sąskaitos apmokėjimas yra nemokamas.
INTERNETAS Su banku, kuriame klientas turi sąskaitą, sudarius elektroninių paslaugų tiekimo sutartį, už paslaugas galima atsiskaityti internetu.

Kaip tapti E-pay sistemos vartotoju?

Pažangia E-pay atsiskaitymo paslauga gali pasinaudoti kiekvienas UAB „Šiaulių vandenys" paslaugų vartotojas. Ateikite į UAB „Šiaulių vandenys" Abonentų aptarnavimo ir pardavimų departamentą (Vytauto g. 103, Kliento aptarnavimo tarnyba). Pasirinkę šią atsiskaitymo sistemą, vietoje užpildysite Mokėtojo sutikimą. Mokėtojo sutikimo anketą galite užpildyti ir namuose (pasirinkite Verslo įmonės arba Privatus asmuo).

Norint užsisakyti E-pay paslaugą ir apmokėti e. sąskaitas, bus reikalinga:

 • asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas su nuotrauka ir asmens kodu,
 • prašymas sutarčiai sudaryti,
 • banko sąskaitos Nr. arba kortelės Nr. (SEB banke),
 • elektroninio pašto adresas.

Ar mokėsite atsiskaityti per E-pay sistemą?

Klientui, pasirašiusiam sutikimą atsiskaityti šia paslauga, sukuriama dokumentų dėžutė E-pay sistemoje. UAB „Šiaulių vandenys“ pagal pateiktus gyventojų ar verslo įmonių sąskaitų duomenis, formuoja sąskaitas ir patalpina E-pay sistemoje.

Kokie privalumai atsiskaitant per E-pay sistemą?

 • Galimybė gauti daugelio paslaugų tiekėjų sąskaitas vienoje vietoje, t.y. E-pay sistemoje.
 • Galimybė sąskaitą apmokėti bet kurioje vietoje, kur tik yra galimybė prisijungti prie interneto, ir bet kuriuo laiku, tiesiog spaudžiant nuorodą „Apmokėti“.
 • Papildomi priminimai, užmiršus apmokėti sąskaitą.
 • Taupomas laikas - nereikia eiti į banką ar kitą įmokų surinkimo vietą.

Kur kreiptis norint užsisakyti e. sąskaitas?

Norint užsisakyti e. sąskaitas, prašome kreiptis į bankus ir Lietuvos paštą. Pasirašant sutikimą, bus reikalinga:

 • asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas su nuotrauka ir asmens kodu,
 • prašymas sutarčiai sudaryti,
 • banko sąskaitos Nr. arba kortelės Nr. (SEB banke),
 • elektroninio pašto adresas, jei norėsite sąskaitas gauti elektroniniu paštu. Sąskaitas galima gauti ir paprastu paštu.

Kokie privalumai atsiskaitant e. sąskaita?

 • Naujas kanalas sąskaitoms gauti.
 • Automatinio mokėjimo sąlygos.
 • Galimybė sustabdyti mokėjimą.
 • Galimybė saugoti sąskaitas.

Kur kreiptis norint už paslaugas atsiskaityti internetu?

Jei norite už paslaugas atsiskaityti internetu, turite kreiptis į banką, kuriame turite sąskaitą ir sudaryti elektroninių paslaugų tiekimo sutartį. Bankas Jums suteiks prisijungimo kodus, kuriais naudodamiesi jungsitės prie sistemos ir galėsite sumokėti už paslaugas. Su banko paslaugų internetu teikimo sąlygomis ir galimybėmis Jus supažindins banko darbuotojas. Plačiau apie elektroninę bankininkystę galite rasti bankų interneto svetainėse.

Kodėl naudinga atsiskaityti elektroniniu būdu?

Grynųjų pinigų operacijos brangsta. Atsiskaitydami per elektroninės bankininkystės sistemas, kiekvieną mėnesį sutaupysite už įmokos priėmimą. Gavę elektronines sąskaitas, galėsite apmokėti ir matyti atliktų operacijų duomenis bet kuriuo paros laiku, neišeidami iš namų ar biuro, būdami kelionėje, be to negaišite laiko eilėse, nekainuos arba ypač mažai kainuos įmokos priėmimas. Tai paprasta, patogu naudotis, saugu ir greita!Uždaroji akcinė bendrovė "Šiaulių vandenys", Vytauto g. 103, LT-77160 Šiauliai. Tel. (8 41) 525 550; faks. (8 41) 592 266; el. paštas office@siauliuvandenys.lt. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Įmonės kodas 144133366. PVM mokėtojo kodas LT441333610