Atsiskaitymas už suteiktas paslaugas

Už UAB „Šiaulių vandenys" suteiktas paslaugas galite atsiskaityti (mokamai ir nemokamai):

 • Grynais pinigais, banko mokėjimo kortele UAB „Šiaulių vandenys“ kasose Vytauto g. 103 (dirba: pirmadieniais - penktadieniais 8.00-17.00 val.).
 • Tiesioginio debeto būdu per E-pay sistemą.
 • Tiesioginio debeto būdu per M-pay sistemą. SMS žinutė privatiems ir verslo klientams kainuoja.
 • Tiesioginiu debetu bankuose: Šiaulių banke, „Swedbank“, SEB banke, DNB banke, „Citadele“ banke, Danske banke, Medicinos banke.
 • Internetu: Šiaulių banke, „Swedbank“, SEB banke, DNB banke, „Citadele“ banke, Danske banke, Medicinos banke, banke „Nordea“.
 • Grynaisiais ar bankų mokėjimo kortele bankuose.
 • Loterijos PERLAS terminaluose.
 • Kioskuose LIETUVOS SPAUDA.
 • Lietuvos pašte.
 • Prekybos centro MAXIMA kasose.

PASTABA. UAB "Šiaulių vandenys" neatsako dėl įmokų priėmimo apmokestinimo.

 

Tapkite elektroninių sąskaitų sistemos vartotoju neišeidami iš namų ir be papildomų sutarčių

Elektroninių sąskaitų savitarnos svetainė prieinama visiems UAB „Šiaulių vandenys“ klientams (gyventojai, įmonės, organizacijos). Tai patogus būdas gauti sąskaitas. Jokių abejonių - patogu, paprasta naudotis, saugu ir greita!

Prisijungimo duomenys:

 • Prisijungimo vardas: Jūsų sąskaitos mokėtojo kodas.
 • Slaptažodis: norėdami sužinoti pirminį prisijungimo slaptažodį, prašome kreiptis į UAB „Šiaulių vandenys“ Abonentų aptarnavimo ir pardavimų departamentą tel. (8 41) 592 262. Slaptažodis bus pateiktas Jums patogiu būdu ir jį galėsite pasikeisite pirmą kartą prisijungę prie sistemos.

Apie elektroninių sąskaitų savitarnos sistemos galimybes ir naudą Jums plačiau skaitykite čia.

 

UAB „Šiaulių vandenys“ teikiamos paslaugos jau yra sistemoje Viena sąskaita, todėl vartotojai, užsisakydami Vieną sąskaitą, į ją gali įtraukti ir bendrovės teikiamas paslaugas.

Viena sąskaita - tai patogus būdas už komunalines ir kitas paslaugas atsiskaityti vienu metu. Už Vienoje sąskaitoje įtrauktas skirtingų paslaugų tiekėjų sąskaitas, vartotojas mokės vienu metu ir skaitiklių parodymus deklaruos vienoje vietoje. Šia paslauga gali naudotis tik fiziniai asmenys. Sąskaitą vartotojas gali gauti ir popierinę, ir elektroninę. Daugiau informacijos www.vienasaskaita.lt arba tel. 8 700 770 07.

 

ELEKTRONINĖ BANKININKYSTĖ - PATOGIAUSIAS BŪDAS ATSISKAITYTI

Mes siekiame, kad atsiskaitymas už suteiktas paslaugas gyventojams būtų kuo patogesnis, negaišintų laiko ir nepareikalautų papildomų mokesčių. Brangstant grynųjų pinigų operacijoms, bendradarbiaujame su šalies bankais ir populiariname atsiskaitymą per elektroninės bankininkystės sistemas:

Elektroninės bankininkystės paslauga Paslaugos apibūdinimas
E-PAY BŪDAS Atsiskaitant E-pay būdu, vartotojas internetu gaus sąskaitą, kurią galės pasižiūrėti ir pats apmokėti tiesioginiu debetu interneto svetainėje http://www.epay.lt/
M-PAY BŪDAS Atsiskaitant M-pay būdu, vartotojas telefonu gaus pranešimą, kad jau paruošta sąskaita apmokėti tiesioginiu debetu. Tuomet telefonu išsiųs tik SMS žinutę su patvirtinimu mokėti.
TIESIOGINIS DEBETAS Atsiskaitant tiesioginiu debetu, kiekvieną mėnesį, sutartu laiku, pagal UAB „Šiaulių vandenys" pateiktus duomenis automatiškai nuo kliento sąskaitos banke nuskaitoma reikiama apmokėti suma už suteiktas paslaugas.
INTERNETAS Su banku, kuriame klientas turi sąskaitą, sudaro elektroninių paslaugų tiekimo sutartį.

Plačiau apie E-pay, M-pay sistemas galite sužinoti interneto svetainėje http://www.epay.lt/ .

 

Kaip tapti E-pay ar M-pay sistemos vartotoju?

Pažangiomis E-pay ir M-pay atsiskaitymo paslaugomis gali pasinaudoti kiekvienas UAB „Šiaulių vandenys“ paslaugų vartotojas. Ateikite į UAB „Šiaulių vandenys“ Abonentų aptarnavimo ir pardavimų departamentą (Vytauto g. 103, kab. 102, 105, 205). Pasirinkę vieną iš šių atsiskaitymo sistemų, vietoje užpildysite Mokėtojo sutikimą. Mokėtojo sutikimo anketą galite rasti čia ir užpildyti namuose.

Norint užsisakyti E-pay paslaugą, bus reikalinga:

 • asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas su nuotrauka ir asmens kodu,
 • prašymas sutarčiai sudaryti,
 • banko sąskaitos Nr. arba kortelės Nr. (SEB banke),
 • elektroninio pašto adresas.

Norint užsisakyti M-pay paslaugą, bus reikalinga:

 • asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas su nuotrauka ir asmens kodu,
 • prašymas sutarčiai sudaryti,
 • mobiliojo telefono numeris,
 • banko sąskaitos Nr. arba kortelės Nr. (SEB banke).

Ar mokėsite atsiskaityti per E-pay arba M-pay sistemas?

Klientui, pasirašiusiam sutikimą atsiskaityti viena iš šių paslaugų, sukuriama dokumentų dėžutė E-pay sistemoje. UAB „Šiaulių vandenys“ pagal pateiktus gyventojų ar verslo įmonių sąskaitų duomenis, formuoja sąskaitas ir teikia jas apmokėti tiesioginio debeto (t.y. E-pay) ar M-pay būdu. Kaip veikia E-pay sistema galima sužinoti ir išbandyti interneto svetainėje www.epay.lt/demo_lt.html . Jei iškilo problemų atsiskaitant per E-pay, M-pay sistemas, prašome kreiptis į UAB „Šiaulių vandenys“ Abonentų aptarnavimo ir pardavimų departamento darbuotojus.

Kokie privalumai atsiskaitant per E-pay, M-pay sistemas?

 • Galimybė gauti daugelio paslaugų tiekėjų sąskaitas vienoje vietoje, t.y. E-pay sistemoje.
 • Galimybė sąskaitą apmokėti bet kurioje vietoje, kur tik yra galimybė prisijungti prie interneto, ir bet kuriuo laiku, tiesiog spaudžiant nuorodą „Apmokėti“.
 • Papildomi priminimai, užmiršus apmokėti sąskaitą.
 • Taupomas laikas - nereikia eiti į banką ar kitą įmokų surinkimo vietą.

Kur kreiptis norint atsiskaityti tiesioginiu debetu?

Norint atsiskaityti tiesioginiu debetu, prašome kreiptis į UAB „Šiaulių vandenys“ Abonentų aptarnavimo ir pardavimo departamentą (Vytauto g. 103, kab. 105, 102; tel. (8 41) 592 262). Sudarant sutartį, bus reikalinga:

 • asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas su nuotrauka ir asmens kodu,
 • prašymas sutarčiai sudaryti,
 • banko sąskaitos Nr. arba kortelės Nr. (SEB banke),
 • elektroninio pašto adresas, jei norėsite sąskaitas gauti elektroniniu paštu. Sąskaitas galima gauti ir paprastu paštu.

Kur kreiptis norint už paslaugas atsiskaityti internetu?

Jei norite už paslaugas atsiskaityti internetu, turite kreiptis į banką, kuriame turite sąskaitą ir sudaryti elektroninių paslaugų tiekimo sutartį. Bankas Jums suteiks prisijungimo kodus, kuriais naudodamiesi jungsitės prie sistemos ir galėsite sumokėti už paslaugas. Su banko paslaugų internetu teikimo sąlygomis ir galimybėmis Jus supažindins banko darbuotojas. Plačiau apie elektroninę bankininkystę galite rasti bankų interneto svetainėse.

Kodėl naudinga atsiskaityti elektroniniu būdu?

Grynųjų pinigų operacijos brangsta. Atsiskaitant per elektroninės bankininkystės sistemas kiekvieną mėnesį už įmokos priėmimą sutaupysite iki 8 litų. Gavę elektronines sąskaitas, galėsite apmokėti ir matyti atliktų operacijų duomenis bet kuriuo paros laiku, neišeidami iš namų ar biuro, būdami kelionėje, be to negaišite laiko eilėse, nekainuos arba ypač mažai kainuos įmokos priėmimas. Tai paprasta, patogu naudotis, saugu ir greita!Uždaroji akcinė bendrovė "Šiaulių vandenys", Vytauto g. 103, LT-77160 Šiauliai. Tel. (8 41) 525 550; faks. (8 41) 592 266; el. paštas office@siauliuvandenys.lt. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Įmonės kodas 144133366. PVM mokėtojo kodas LT441333610